Kawa z indii

Kawa z indii

Gdy nie smakuje Ci żadna z ogólnie dostępnych w sklepach kaw. Gdy testujesz kolejne i za każdym razem stwierdzasz, że to nie to. Gdy czujesz, że to nie ten smak i na pewno nie ten aromat, to... Oznacza to, że jesteś na wyższym poziomie doświadczania smaku i pilnie potrzebujesz naprawdę dobrej kawy. I taką właśnie u nas otrzymasz! Wyśmienitą kawę z najróżniejszych regionów świata, świeżo paloną w naszej palarni i dostarczaną prosto do Twojego domu lub firmy.


Indie to jeden z najgęściej zaludnionych krajów świata, oraz gospodarczy "tygrys" południowego wschodu. Ale znaczną część PKB stanowi rolnictwo i uprawa kawowców. Doskonały klimat i usytuowanie terenu sprawiają, że kawa indyjska nabiera specyficznego smaku. To wszystko dzięki poddaniu zebranych ziaren kawy tak zwanemu monsunowaniu, które polega na wystawieniu ich na silne działanie wilgotnego i ciepłego powietrza, które występuje na terenach Indii w porze monsunowej. Trwający kilka tygodni proces zmienia barwę i smak kawy. Najbardziej znane uprawy kawy Indii znajdują się w Karnataka, w Tellichery i Malabarze w stanie Kerela, na południowym zachodzie oraz w Nilgiris w stanie Tami Nadu.

Comiesięczna subskrypcja to świetny sposób na upewenienie się, że w Twoim domu nigdy nie zabraknie świeżo palonej, ulubionej kawy.