Guatemala

Guatemala

Świeżo palona kawa – niepowtarzalne doznania smakowe

Gdy nie smakuje Ci żadna z ogólnie dostępnych w sklepach kaw. Gdy testujesz kolejne i za każdym razem stwierdzasz, że to nie to. Gdy czujesz, że to nie ten smak i na pewno nie ten aromat, to... Oznacza to, że jesteś na wyższym poziomie doświadczania smaku i pilnie potrzebujesz naprawdę dobrej, świeżo palonej kawy. I taką właśnie u nas otrzymasz!

Kawy świeżo palone z całego świata

W naszej palarni kawy znajdziesz świeżo palone kawy z każdego zakątka świata. Doskonała jakość kawy z Brazylii, Etiopii, Gwatemali czy Kolumbii zachwyca wyjątkowym, niepowtarzalnym smakiem i aromatem, który pobudza zmysły. Różne warunki klimatyczne, sposób uprawy, a nawet wysokość nad poziomem morza – te wszystkie czynniki mają wpływ na smak i jakość kawy, którą dostarczamy Ci z naszej palarni. Nasze ziarna sprawdzą się w każdej metodzie parzenia, zarówno w espresso, jak i w przypadku alternatywnych metod parzenia czy ekspresu do kawy. Duży wybór gatunków zadowoli nie tylko początkującego smakosza kawy, ale też prawdziwego konesera i baristę.

Świeża kawa do Twojego domu lub firmy

Wyśmienitą, świeżą kawę z najróżniejszych regionów świata, paloną w naszej palarni dostarczamy prosto do Twojego domu lub firmy. Bogactwo smaku zapewnia możliwość wyboru grubości zmielenia – od drobnego, przez średnie aż do grubego. Oferujemy też kawę ziarnistą, którą dobrym młynkiem z łatwością zmielisz sam w domu.

Potrzebujesz większych ilości do biura? Mamy w ofercie również kilogramowe opakowania, dzięki którym nigdy nie zabraknie Ci kawy w senny, poniedziałkowy poranek w pracy.


Comiesięczna subskrypcja to świetny sposób na upewenienie się, że w Twoim domu nigdy nie zabraknie świeżo palonej, ulubionej kawy.

Down Kawa KARMELOWA – to prawdziwa uczta dla naszych zmysłów. Są to najwyższej jakości, wyselekcjonowane, aromatyzowane ziarna na bazie kawy Arabica Columbia Excelso o smaku karmelu. Całość stanowi doskonałe połączenie wyśmienitego aromatu i subtelnego smaku prawdziwej kawy. Efekt zachwyci każdego.