Ethiopia

Ethiopia

Gdy nie smakuje Ci żadna z ogólnie dostępnych w sklepach kaw. Gdy testujesz kolejne i za każdym razem stwierdzasz, że to nie to. Gdy czujesz, że to nie ten smak i na pewno nie ten aromat, to... Oznacza to, że jesteś na wyższym poziomie doświadczania smaku i pilnie potrzebujesz naprawdę dobrej kawy. I taką właśnie u nas otrzymasz! Wyśmienitą kawę z najróżniejszych regionów świata, świeżo paloną w naszej palarni i dostarczaną prosto do Twojego domu lub firmy.


Etiopia to jeden z czołowych producentów kawy na świecie. Przy uprawie kawowców pracuje znaczna część obywateli tego niezbyt zamożnego kraju. Na terenie Etiopii kawa występuje powszechnie i wszędzie - nie uprawiana rośnie dziko. Upprawiane kawowce dają jednak znacznie obfitszy plon, dlatego uprawia się ja niemal wszędzie - od zwyklych małych działeczek, aż po nowoczesne uprawy przemysłowe. Kawa etiopska jest kawa łagodną, niezbyt intensywną, dlatego nie powinno się jej silnie prażyć, gdyż bardzo latwo można zniszczyć jej pierwotny, indywidualny charakter.

Comiesięczna subskrypcja to świetny sposób na upewenienie się, że w Twoim domu nigdy nie zabraknie świeżo palonej, ulubionej kawy.