Ethiopia

Ethiopia

Świeżo palona kawa – niepowtarzalne doznania smakowe

Gdy nie smakuje Ci żadna z ogólnie dostępnych w sklepach kaw. Gdy testujesz kolejne i za każdym razem stwierdzasz, że to nie to. Gdy czujesz, że to nie ten smak i na pewno nie ten aromat, to... Oznacza to, że jesteś na wyższym poziomie doświadczania smaku i pilnie potrzebujesz naprawdę dobrej, świeżo palonej kawy. I taką właśnie u nas otrzymasz!

Kawy świeżo palone z całego świata

W naszej palarni kawy znajdziesz świeżo palone kawy z każdego zakątka świata. Doskonała jakość kawy z Brazylii, Etiopii, Gwatemali czy Kolumbii zachwyca wyjątkowym, niepowtarzalnym smakiem i aromatem, który pobudza zmysły. Różne warunki klimatyczne, sposób uprawy, a nawet wysokość nad poziomem morza – te wszystkie czynniki mają wpływ na smak i jakość kawy, którą dostarczamy Ci z naszej palarni. Nasze ziarna sprawdzą się w każdej metodzie parzenia, zarówno w espresso, jak i w przypadku alternatywnych metod parzenia czy ekspresu do kawy. Duży wybór gatunków zadowoli nie tylko początkującego smakosza kawy, ale też prawdziwego konesera i baristę.

Świeża kawa do Twojego domu lub firmy

Wyśmienitą, świeżą kawę z najróżniejszych regionów świata, paloną w naszej palarni dostarczamy prosto do Twojego domu lub firmy. Bogactwo smaku zapewnia możliwość wyboru grubości zmielenia – od drobnego, przez średnie aż do grubego. Oferujemy też kawę ziarnistą, którą dobrym młynkiem z łatwością zmielisz sam w domu.

Potrzebujesz większych ilości do biura? Mamy w ofercie również kilogramowe opakowania, dzięki którym nigdy nie zabraknie Ci kawy w senny, poniedziałkowy poranek w pracy.Etiopia to jeden z czołowych producentów kawy na świecie. Przy uprawie kawowców pracuje znaczna część obywateli tego niezbyt zamożnego kraju. Na terenie Etiopii kawa występuje powszechnie i wszędzie - nie uprawiana rośnie dziko. Upprawiane kawowce dają jednak znacznie obfitszy plon, dlatego uprawia się ja niemal wszędzie - od zwyklych małych działeczek, aż po nowoczesne uprawy przemysłowe. Kawa etiopska jest kawa łagodną, niezbyt intensywną, dlatego nie powinno się jej silnie prażyć, gdyż bardzo latwo można zniszczyć jej pierwotny, indywidualny charakter.

Comiesięczna subskrypcja to świetny sposób na upewenienie się, że w Twoim domu nigdy nie zabraknie świeżo palonej, ulubionej kawy.

Down Kawa KARMELOWA – to prawdziwa uczta dla naszych zmysłów. Są to najwyższej jakości, wyselekcjonowane, aromatyzowane ziarna na bazie kawy Arabica Columbia Excelso o smaku karmelu. Całość stanowi doskonałe połączenie wyśmienitego aromatu i subtelnego smaku prawdziwej kawy. Efekt zachwyci każdego.