Marka
  1. Melitta
  2. Nivona
Pojemnik na wodę
  1. 1.2 l
  2. 1.5 l
  3. 1.8 l
  4. 2.2 l

Ekspresy

Ekspres do kawy do podstawowe wyposażenie nie tylko biur, ale też – coraz częściej – naszych domów. Pyszna, pełna aromatu kawa o poranku lub popołudniowe cappuccino w towarzystwie słodkiego deseru to doskonały sposób na zapewnienie sobie chwili odpoczynku. W końcu nic nie doda Ci więcej energii niż filiżanka smacznej kawy! Zapewnij sobie nie tylko najwyższej klasy doznania smakowe, ale też wygodę podczas przygotowania tego wyjątkowego napoju – pomogą Ci w tym ciśnieniowe ekspresy do kawy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży oferujemy Ci dzisiaj najlepszej jakości ekspresy do kawy, pochodzące jedynie od sprawdzonych producentów – wykorzystaj naszą pasję do kawy i ciesz się doskonałym smakiem każdego dnia. Dzięki dobrze dobranemu ekspresowi do kawy filiżanka pełna aromatycznego napoju stanie się odtąd Twoim najlepszym towarzyszem!

Spełniamy kawowe życzenia!

Metoda na przebudzenie, pobudzenie i koncentrację. Sprawdzona droga dojścia do siebie i do swoich zwiekszonych możliwości. Sposób na bliskość z ludźmi i na bycie samemu z zadaniem. Niezależnie od tego, jakie są Twoje powody, by po nią sięgać, musisz przyznać, że nie ma pracy bez kawy.

 

A teraz pomyśl, że przekraczając drzwi biura wita Cię nie byle jaki zapach przeciętnej kawy z półki sklepowej, lecz wyjątkowy aromat świeżo palonej kawy z najlepszych plantacji z całego świata. Kawa, której jakość była oczkiem w głowie wielu osób podczas całego procesu jej powstawania.

 

Właśnie taką kawę dostarczamy codziennie do biur naszych Klientów i bez problemu dostarczymy ją również do Twojego biura. Szybko, sprawnie i na czas. Tak, by Twoja załoga przypadkiem nie została bez kawy. No więc, jaką kawę sobie życzysz?

 

***

 

Comiesięczna subskrypcja to świetny sposób na upewenienie się, że w Twoim domu nigdy nie zabraknie świeżo palonej, ulubionej kawy.