Pojemnik na wodę
  1. 1.2 l
  2. 1.5 l
  3. 1.8 l
  4. 2.2 l

Ekspresy

Ekspres do kawy do podstawowe wyposażenie nie tylko biur, ale też – coraz częściej – naszych domów. Pyszna, pełna aromatu kawa o poranku lub popołudniowe cappuccino w towarzystwie słodkiego deseru to doskonały sposób na zapewnienie sobie chwili odpoczynku. W końcu nic nie doda Ci więcej energii niż filiżanka smacznej kawy! Zapewnij sobie nie tylko najwyższej klasy doznania smakowe, ale też wygodę podczas przygotowania tego wyjątkowego napoju – pomogą Ci w tym ciśnieniowe ekspresy do kawy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży oferujemy Ci dzisiaj najlepszej jakości ekspresy do kawy, pochodzące jedynie od sprawdzonych producentów – wykorzystaj naszą pasję do kawy i ciesz się doskonałym smakiem każdego dnia. Dzięki dobrze dobranemu ekspresowi do kawy filiżanka pełna aromatycznego napoju stanie się odtąd Twoim najlepszym towarzyszem!

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Spełniamy kawowe życzenia!

Metoda na przebudzenie, pobudzenie i koncentrację. Sprawdzona droga dojścia do siebie i do swoich zwiekszonych możliwości. Sposób na bliskość z ludźmi i na bycie samemu z zadaniem. Niezależnie od tego, jakie są Twoje powody, by po nią sięgać, musisz przyznać, że nie ma pracy bez kawy.

 

A teraz pomyśl, że przekraczając drzwi biura wita Cię nie byle jaki zapach przeciętnej kawy z półki sklepowej, lecz wyjątkowy aromat świeżo palonej kawy z najlepszych plantacji z całego świata. Kawa, której jakość była oczkiem w głowie wielu osób podczas całego procesu jej powstawania.

 

Właśnie taką kawę dostarczamy codziennie do biur naszych Klientów i bez problemu dostarczymy ją również do Twojego biura. Szybko, sprawnie i na czas. Tak, by Twoja załoga przypadkiem nie została bez kawy. No więc, jaką kawę sobie życzysz?

 

***

 

Comiesięczna subskrypcja to świetny sposób na upewenienie się, że w Twoim domu nigdy nie zabraknie świeżo palonej, ulubionej kawy.