Swipe to the left

listopada 2018

Wpływ kawy na zdrowie - co powinieneś wiedzieć?

29 listopada 2018

Każdy Twój dzień zaczyna się od obowiązkowej filiżanki kawy? Z pewnością cenisz ją przede wszystkim za walory smakowe – szczególnie, jeśli jest to kawa świeżo palona. Nie bez znaczenia jest także fakt, że nic nie pobudza nas tak jak kawa – nawet po długiej i bezsennej nocy postawi Cię na nogi. Okazuje się jednak, że kawa ma o wiele większy wpływ na zdrowie i samopoczucie – dowiedz się, jakie korzyści płyną z tego wyjątkowego napoju!

Latte art - bo kawa to sztuka!

20 listopada 2018

Niezwykły smak kawy, jej uwodzicielski aromat… aby cieszyć się świeżo paloną kawą, wykorzystujemy dwa z pięciu zmysłów: smak i węch. Istnieją jednak sposoby na to, aby jeszcze bardziej cieszyć się kawą – wzbogacenie jej o inspirujące wzory sprawi, że kawa będzie cieszyła również nasz wzrok. Latte art – bo o tej wyjątkowej sztuce mowa – to doskonała propozycja dla każdego, kto osiągnął już mistrzostwo w paleniu kawy i szuka kolejnych pomysłów na podawanie jej w bardziej pomysłowy sposób. Skąd wzięło się Latte art i co zrobić, aby własnoręcznie przyrządzona, świeżo palona kawa zachwycała nie tylko smakiem, ale też bajecznymi wzorami?

Zalety kawy świeżo palonej

11 listopada 2018

Świeżo palona kawa to gwarancja doskonałego smaku i aromatu – odkryj nowe walory smakowe dzięki kawom światowym świeżo palonym w naszych palarniach!Kawa kawie nierówna – dowiedz się więcej, zanim spróbujesz.

Ziarna pochodzące z odległych zakątków świata niezmiennie zachwycają – opowieścią o miejscu, w którym dojrzewają, zapachem, smakiem, aromatem.

Jak prawidłowo podawać kawę?

2 listopada 2018

Uwielbiasz, kiedy wszystko wokół Ciebie jest w idealnym porządku – również sposób podawania kawy? Dowiedz się, jak nie popełnić gafy nad filiżanką i zaskoczyć swoich gości ogromną wiedzą na temat kawowego savoir-vivre! Zacznij od prostego pytania…


Czytaj więcej Opublikowane w: Kawa